Sagopa Kajmer

Defkhan Biyografi(Hiçbiryerdeyok)

Paylaş

Admin
    Admin

Defkhan Biyografi(Hiçbiryerdeyok)

Mesaj  Admin Bir Paz Şub. 07, 2010 9:48 am

Direk Defkhandan Aldım bunu ilkkez burda Paylaşıyorum Razz

Ismi Mustafa Hakan Dursun aka Defkhan. 1982 yilinda Hollandada dogan ve ön cocuklugunu Türkiyede gecirmiitir.
    7 yasinda Almanyaya geldim ve burda ilk Okula devam ettim. 1998 yilinda Breakdance yapmaya basladim ve onlarca Party de Organizasyonda bulundum,kendi Organize ettigim Partylerde oldu.
    2003 yilinda Mission Uppercut grubunu kurdum ve özel sectigim Mc ve Dj lerle yoluma devam ettim.Rap yapanlar bilir , bilhassa Türkce rap yapanlar , bu isin sanildigindan daha zor oldugunu, bizde herkez gibi sifir imkanla basladik ve herseyi kendimizden ögrendik.Piyasasi cukur oldugundan yardim etmek istemeyen bir sürü milyonerin yanindan gecerek, inatla bagirdik mikrofona, buda bu isi severek yaptigimizi gösterir.Su anda Teknolojinin verdigi bütün imkanlara sahibiz Allaha sükür.Türkcemizdeki arizadan dolayi ilk basta bize gülenlere, yaptigimiz isi begendirmek ayri bi zevk ve motivasyon katti. Positiv tepki positiv etki yapar.
    Ilk cikardigimiz Albüm All Elementz le, o dönem yer altinin sakli odalarindayiz, kendimizi bir sekilde tanitmayi basardik.Türkce rapin önde gelen Mc lerinden Bektas, Gekko G, Crak gibi isimlerle calistik , yeri gelmisken onlarada, bize verdikleri güvenden dolayi tesekkür etmek istiyorum.Ilk Albümde oldugu gibi ikinci Albümde de yoldasim Firtinayla calistim.Ikinci Albümde taninmis Amerikan altyapilariyla calistigimiz icin Albümün isminin " Git gel Amerika 6 saat" olmasina karar verdik. Anlamayanlarda oldu tabiiki, bi arkadasim "abi ben gittim amerika ucakla 9 saat " deyince , aslinda kendimi anlatamadigimi anladim. Allah izin verirse bu aylarda , üzerinde uzun süre calistigmiz, Bandröllü bi Albüm Projemiz var.Bizim amacimiz , bizden beklenen neyse onun daha ötesinde bir ALbümle cikmak bizi bekleyenlerin önüne. Allah utandirmasin.Albüme gelince, icinde bi cok süpriz barindiran ve benim acimdan yaptigimiz en iyi Albüm olma özelligini tasiyor.16 parcadan olusan ALbümde yine Firtina ve Ben agirlikta, tabii bi kac da süpriz feat var.Albüm bastan sona sahibi oldugumuz 59 music de hazirlanmaktadir, bu arada 59 music nedir kisaca anlatiym , cok konustum farkindayim .
    59 yasadigim cevrenin Posta kodudur, yani yanlis anlayanlara söyleyim Tekirdagli degilim,59 music, uppercut in devrim görmüs halidir.12 kisiden olusan bi ekiptir.isimler: Defkhan, Face (Patronumuz), Firtina, L Capone, Erkman, Esra, Milobeatz, Abdülmalik, Perfect G, Nasiko, First one, Hakikat. BesdokuZ !!! Söyleyeceklerim bukadar. Bana bunlari anlatma imkani verdiginiz icin size tesekkür ederim. Mesajimi cakip kaybolmak istiyorum. Bilmeyenler ögrensin " Türkce Rap yalan söylemez". Allaha emanet olun

Forum Saati C.tesi Ara. 03, 2016 4:22 am